19 травня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася Ювілейна зустріч випускників

19 травня на традиційних урочистостях – зустрічі випускників НФаУ ювілейних років – зібралися випускники 2013, 2008, 2003, 1998…

Вчорашні студенти НФаУ стали самодостатніми професіоналами, реалізувавши отримані в університеті знання і навички в практичній фармації. Згадати студентські роки і зустрітися з університетом і викладачами зібралося близько 200 випускників. Вони приїхали з усіх куточків України, а також із зарубіжних країн.

Присутніх привітали перший проректор НФаУ, доцент А.І. Федосов, декани факультетів, культурний центр НФаУ підготував святкову програму.

Після закінчення офіційної частини випускники мали можливість відвідати Музей історії НФаУ і свої кафедри.

Матеріали за темою: