19 жовтня 2015 р. делегація НФаУ у складі доцента каф. фармацевтичного менеджменту та маркетингу Тіманюк І.В., доцента каф. фармацевтичного менеджменту та маркетингу Бондарєвої І.В., доцента каф. соціальної фармації Волкової А.В. та асистента каф. соціальної фармації Черкашиної А.В. прийняли участь у Міжнародній конференції «70th Anniversary of the UN – Current and Future Challenges», яка відбувалась на базі університету Коменського (Братислава , Словаччина)

На відкритті конференції було представлено доповідь Генерального Секретаря ООН  Пан Гі-Муна (Ban Ki-moon). Також під час конференції Генеральному Секретарю ООН Пан Гі-Муну було присуджено звання почесного доктора «doctor honoris causa» за багаторічну і плідну наукову діяльність.

З метою розвитку міжнародного співробітництва між НФаУ та університетом Коменського (Братислава, Словаччина) було проведено переговори щодо співпраці та надано інформацію про НФаУ.