2-3 квітня 2015 р відбулася IV науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Актуальні проблеми розвитку галузевої економіки та логістики»

Організаторами заходу виступили Національний фармацевтичний університет, Українська логістична асоціація, кафедра управління та економіки підприємства;  В конференції приймали участь науковці з Польщі, Латвії, Білорусі, України. На конференції були презентовані розробки та дослідження фахівців з понад 53 ВНЗ. Активними учасниками  конференції також були  студенти наукового товариства кафедри  управління та економіки підприємства.Робота конференції проводилася за такими секційними напрямками:

• Секція 1 «СУЧАСНІ МЕХАНІЗМИ АКТИВІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ НА РІВНІ ГАЛУЗІ, РЕГІОНУ, ПІДПРИЄМСТВА»;
  • Секція 2 «ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОЇ ІНТЕГРАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ»;
  • Секція 3 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ»;
  • Секція 4 «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ»;
  • Секція 5 «СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТО-СПРОМОЖНОСТІ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ (ОРГАНІЗАЦІЙ)»;
  • Секція 6 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФАРМАКОЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»;
  • Секція 7 «РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ СТУДЕНТІВ»

На конференції було зроблено 27 наукових  доповідей. По результатах роботи конференції був проведений круглий стіл, на якому були узагальнені перспективні напрямки подальших наукових розробок в сфері галузевої економіки та логістики. Учасниками була обговорена та прийнята резолюція конференції, яка буде направлена в уповноважені органи виконавчої влади.