20-21 квітня 2017 р. делегація Національного фармацевтичного університету взяла участь у III Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє»

Представники НФаУ – декан фармацевтичного факультету № 2, д.ф.н.. доц. Л.В. Галій, директор Центра дистанційних технологій навчання Я.І. Панкратова, завідувач кафедри загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ проф. Л.І. Шульга – взяли участь у III Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», організатором якої виступив Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

Доповідь д.ф.н., доц. Л.В. Галій на тему «Досвід проведення педагогічного експерименту з впровадження дистанційної форми навчання у НФаУ» була відзначена як «Краща доповідь» у секції «Специфіка організації дистанційного навчання у навчальних закладах».