20-22 листопада 2014 року доц. кафедри менеджменту і адміністрування НФаУ А.В. Кайдалова взяла участь у ІХ-й Міжнародній науково-практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

Місце проведення: Конгрес-Хол «Київський» (м. Київ)

Напрями роботи конференції:

  • Болонський процес і перспективи розвитку вищої освіти в Україні, Європі та світі;
  • управління якістю освіти: досвід та інновації;
  • моніторинг якості освіти: засоби та технології;
  • новітні засоби навчання і виховання: проблеми впровадження та стандартизації;
  • сучасний освітній менеджмент: економічні, організаційні та психологічні засоби реалізації в Україні, Європі та світі;
  • психологічні, педагогічні та організаційні умови запровадження європейських стандартів вищої освіти в Україні та ін.

У роботі конференції взяли участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, Італії, Туреччини, Угорщини, Хорватії, Чеської Республіки, США.

21-22.11.2014 Конференция Киев Кайдалова А. В.Спеціальні гості – представники донорських організацій та міжнародних програм і проектів у сфері освіти, експерти Європейської комісії з питань освіти і культури.

Доц. А.В. Кайдалова виступила з доповіддю на тему: «Реформування вищої фармацевтичної освіти за умов упровадження системи менеджменту якості».

У рамках конференції 21-22 листопада 2014 р. проводився тренінг-марафон «Навчання-Якість-Моніторинг» (коучинг, активні методи навчання, моніторинг якості, моніторинг ефективності впливу, освітній менеджмент, управління закладами освіти, ефективна освітня політика, європейський освітній стандарт, професійні тренінги та ін.)

image_pdfimage_print