20 грудня 2018 р. почесний ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних презентував книгу «Величие Аlma mater – в людях»

Світ побачив перший з двох томів книги про історію створення Національного фармацевтичного університету. Це видання стало достойним продовженням серії книг-спогадів, яка з’явилася завдяки легкій руці, гострому розуму та влучному слову Валентина Петровича Черних. Автор присвятив книгу шановним ветеранам університету, корифеям освіти та науки, співробітникам НФаУ, всім тим, хто створював і створює дійсність університету день за днем на протязі десятиліть.

На початку заходу з привітаннями виступила ректор НФаУ, професор А.А. Котвіцька. Вона вшанувала видатну особистість автора книги, його талант, багатий досвід та плідні здобутки. Більше 50 років свого життя В.П. Черних присвятив фармації, 37 років очолював єдиний в Україні фармацевтичний заклад вищої освіти. У 2015 році держава вшанувала заслуги В.П. Черних – він отримав звання академіка Національної академії наук України, де представляє НФаУ та фармацію у відділенні хімії академії наук довгі роки.

Більше фото в альбомі 

 

Матеріали за темою:

20 грудня 2018 року В.П. Черних презентував книгу «Величие Аlma mater – в людях»

 

image_pdfimage_print