20 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

Цьогорічний турнір був присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Гра проходила у клубі «Компас», у змаганнях брали участь як вітчизняні студенти, так і команда молодих людей з Туркменістану, внаслідок чого турнір набув статусу міжнародного. Організатори інтелектуальної гри – Об’єднання профспілок Харківської області (ОПХО), Молодіжна рада і членські організації ОПХО. Всього було представлено 27 команд.

Команди поділили на дві групи: до однієї належали учасники з навчальних закладів, до другої – з установ, підприємств та організацій, у кожній групі були визначені переможці. Національний фармацевтичний університет був представлений командою «Фарма-Форте», яка складалася з п’яти учасників: капітана команди Юлії Ткаченко (фармацевтичний факультет, 3 курс), Євгенії Плахотничої (фармацевтичний факультет, 3 курс), Ірини Іванової (фармацевтичний факультет, 5 курс), Галини Григорів (старший лаборант кафедри органічної хімії), Костянтина Кроленка (аспірант кафедри якості, стандартизації та сертифікації ІПКСФ).

20 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 120 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 1020 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 1120 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 220 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 320 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 420 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 520 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 620 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 720 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 820 листопада 2014 року команда студентів та молодих науковців НФаУ взяла участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 9

Фарма-фортівці гідно представили свій університет, показали хороший результат. Сподіваємося, наступного разу наша команда посяде призове місце, адже маємо потенціал!

Несподівано азартна гра

image_pdfimage_print