20 травня 2017 р. команда Національного фармацевтичного університету взяла участь у ІІ Міждисциплінарному науковому квесті «Пошуки скарбів науки»

З нагоди Дня науки в Україні, який традиційно відзначається в третю суботу травня, у Харкові Радою молодих вчених при ХОДА за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України було проведено ІІ Міждисциплінарний науковий квест «Пошуки скарбів науки» для команд студентів та молодих вчених вищих навчальних закладів та наукових установ.

Відкриття наукового квесту відбулося в Харківському національному медичному університеті за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Команда від Національного фармацевтичного університету у складі Ксенії Дудки, Максима Зимлянського, Даліли Мескіні, Яни Чертиліної та Павла Вегери вирішувала цікаві креативні завдання на локаціях Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, НТК «Інститут монокристалів».

Родзинкою цьогорічного квесту став формат закриття – Science Slam, де команди у гумористичній формі демонстрували наукові аспекти своєї організації. У ході запеклої боротьби за результатами глядацьких оплесків команда НФаУ серед 20 представлених команд здобула ІІІ місце.