21-23 листопада 2017 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у ІХ науково-практичній конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі», що відбулася на базі Національного університету «Львівська політехніка»

Національний фармацевтичний університет представляла делегація у складі декана фармацевтичного факультету №2, доцента Л.В. Галій, директора Центру дистанційних технологій навчання Я.І. Панкратової, завідувача відділу зв`язків із громадськістю та пресою О.Ю. Яковлєвої.

Декан фармацевтичного факультету №2, доцент Л.В. Галій виступила на пленарному засіданні із доповіддю на тему «Методичні та організаційні проблеми упровадження дистанційної форми навчання у фармацевтичну освіту». Доповідач узагальнила результати дворічного педагогічного експерименту з упровадження дистанційного навчання у НФаУ. На прикладі університету Л.В. Галій подала методологію упровадження дистанційних технологій у навчання, проаналізувала навчальну діяльність, час опанування дисциплін, якісну успішність дистанційних студентів, визначила проблемні питання, зокрема організаційні.

Директор Центру дистанційних технологій навчання НФаУ Я.І. Панкратова запропонувала увазі присутніх доповідь «Досвід проведення відеолекцій у Національному фармацевтичному університеті». Доповідач узагальнила досвід проведення відеолекцій у навчальному процесі університету, запропонувала критерії вибору платформи для ефірного мовлення, проаналізувала переваги та недоліки обраного сервісу YouTube Live, окреслила шляхи вирішення проблемних питань.

Обидві доповіді викликали жваву дискусію.

До участі у ІХ науково-практичній конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі» долучилися представники українських вишів – науковці з Києва, Харкова, Вінниці, Хмельницького, Полтави, Івано-Франківська. Аудиторії була запропонована низка доповідей з питань упровадження інноваційних комп’ютерних технологій, провідні науковці обмінялися досвідом ВНЗ, які вони представляли.