21-25 грудня 2015 р. делегація профспілки НФаУ привітала з наступаючими Новорічними святами ветеранів

Від імені колективу співробітників і студентів Національного фармацевтичного університету та за особистим дорученням ректора В.П. Черних співробітники-члени ППО НФаУ у переддень Нового 2016 року відвідали ветеранів: Мазаєва Василя Петровича, Лехана Афанасія Сергійовича, Солдатову Олександру Федорівну, Спесивцеву Зінаїду Степанівну, Рябініна Івана Григоровича, Банного Івана Прокоповича, Панькова Василя Івановича.

Наші ветерани – це особлива гордість університету, адже нинішнє покоління завдячує їм не лише перемогою у Великій Вітчизняній війні, а й відбудовою та розвитком університету у повоєнні роки. Сьогодні наші ветерани вже похилого віку, але пам’ятають та люблять університет, слідкують за його життям. Вони передають найтепліші слова вдячності В.П. Черних, усім викладачам і співробітникам НФаУ за те, що в такий нелегкий час про них не забули, знайшли можливість привітати. Зі свого боку, наші ветерани вітають колектив університету з Новим роком та бажають нових звершень і нових перемог, щоб життя дарувало спокій та добробут, тепло і щастя в домівках, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.