21 грудня 2015 р. відбулася конференція трудового колективу НФаУ

На порядку денному був звіт ректора університету, академіка НАН України В.П. Черних про діяльність НФаУ за 2011-2015 р.р. В обговоренні доповіді взяли участь: зав. кафедри технології ліків, проф. Т.Г. Ярних, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв`язків), проф. С.Б. Попов, декан медико-фармацевтичного факультету, проф. О.І. Набока, студентка 3 курсу 2 групи фармацевтичного факультету Сердюк Анастасія. Виступаючі відзначили високі досягнення університету, конференція визнала роботу колективу НФаУ задовільною та затвердила звіт ректора за 2011-2015 р.р.В ході конференції було обрано комісію з трудових спорів, також відбулося обговорення та внесення змін і доповнень до колективного договору між адміністрацією та ППО НФаУ, затвердження нової редакції Статуту НФаУ.