21 травня 2015р. на кафедрі фармакотерапії відбудеться ХХXІІ всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Ліки – людині: сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів при лікуванні ХОЗЛ»

Кафедра фармакотерапії Національного фармацевтичного університету запрошує Вас взяти участь у роботі ХХXІІ всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Ліки – людині: сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів при лікуванні ХОЗЛ», (Реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №501 від 09 липня 2014 року.).

Конференція збирає практикуючих медиків, пульмонологів, сімейних лікарів, терапевтів, фармацевтів, науковців, експертів з профільних медичних та фармацевтичних закладів України та закордонних організацій (Іспанія, Португалія, Росія, Франція).

Реєстрація учасників конференції – 21 травня починається з 8 45 до 09 15 – за адресою: м. Харків, вул. Дарвіна 8/10, Харківська міська студентська лікарня, (2-й поверх, конференц-зал).