22-23 квітня 2016 р. у ТРЦ «Караван» (вул. Героїв праці) відбувся дводенний профорієнтаційний захід «Фестиваль прикладних професій»

22-23 квітня в ТРЦ «Караван» (вул. Героїв праці) відбувся дводенний профорієнтаційний захід «Фестиваль прикладних професій», який провів Громадський інформаційно-аналітичний центр під патронатом Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Мета заходу – популяризація професійно орієнтованої освіти, яку надають вищі навчальні заклади та коледжі м. Харкова, серед школярів та молоді з урахуванням нагальних потреб ринку праці, бізнесу та соціального спрямування.

Приймальна комісія відгукнулася на запрошення організаторів заходу та запросила до участі у «Фестивалі» провідні кафедри університету, профорієнтаційні заходи яких користуються найбільшою популярністю серед абітурієнтів та відрізняються креативним підходом до популяризації фармацевтичної освіти.

З лекціями в зоні презентацій виступили:

«Всесвіт органіки» – доцент кафедри органічної хімії Р.Г. Редькін;

«Обираємо бути здоровими» – доцент кафедри патологічної фізіології В.В. Гнатюк.

З презентаціями у зоні майстер-класів працювали:

«Краса врятує всесвіт» – лаборант кафедри косметології і аромології В.І. Лепшеєва; студентки 3 групи ІІІ курсу спеціальності ології парфумерно-косметичних засобів» Д. Нестеренко, К. Пізик.

«Зелена аптека навколо нас» – професор кафедри ботаніки А.Г. Сербін; доцент кафедри ботаніки О.В. Філатова; лаборант Л.М. Курякіна.

«Всесвіт ліків» – аспіранти кафедри фармакології В.В. Цивунін, К.О. Калько.

Приймальна комісія висловлює щиру подяку всім учасникам заходу та керівникам зазначених кафедр – професору Л.А. Шемчуку, професору О.Г Башурі, професору Т.М. Гонтовій, професору С.Ю. Штриголю за організацію виступів. Окрема подяка завідувачці кафедри патологічної фізіології професору Н.М. Кононенко за безпосередню участь у «Фестивалі».

[uptolike]