22-23березня 2017 р. викладачі кафедри менеджменту і адміністрування Страпчук С.І, Попова І.А., провідний фахівець деканату промислової фармації, управління та адміністрування Шкарлат Г.Л. та студентка Волошко І.В. спеціальність «Адміністративний менеджмент» (групи АМм 16 (1,5д)-01) НФаУ прийняли участь у міжнародній освітньо-науковій конференції в м. Кельце «Польща: Європа в практиці»

Ініціатива проведення конференції є продовженням міжнародного проекту стажування під назвою «PL+UA=EU. Польсько-українські зустрічі на шляху до Об`єднаної Європи». Програмою конференції передбачався ряд питань:

  • можливості та перспективи співпраці польських та українських вищих навчальних закладів;
  • успішна практика реалізації польсько-українських проектів розвитку;
  • оферта по співпраці з містом Кельце;
  • легалізація побуту в Польщі студентів з-за кордону;
  • особливості проведення наукових досліджень та співпраці за проектами в Польщі для науковців;
  • відвідання вищих навчальних закладів м. Кельце.

В рамках програми міжнародного проекту відбувся візит до провідних вищих навчальних закладів для перейняття передового досвіду організації освітнього процесу, зокрема в таких вишах як:

  1.  Університет Яна Кохановського (Польща, м. Кельце)
  2. Технологічний університет «Свентокшинська Політехніка» (Польща, м. Кельце)
  3. Сполежна академія наук (Польща, м. Кельце)

Всі учасники отримали сертифікати та подяки, що засвідчують участь у міжнародних проектах. Налагодження контактів з представниками вузів  Польщі спонукає до подальшої співпраці в напрямку розробки програм подвійних дипломів, що значно підвищить академічну мобільність та розширить можливості студентів при роботі в міжнародних компаніях та за кордоном. Крім того, найближчим часом (травень 2017 року) існує можливість спільної участі в проведенні свята «Дні Європи в Україні» (м. Вінниця), що є чудовою нагодою для студентів стати волонтерами однієї з найгучніших європейських подій, працювати  у дружній команді з власною символікою та промо-матеріалами, приймати участь у Європейському Параді.