22 червня 2018 р. відбулася зустріч Харківського міського голови Геннадія Кернера із переможцями конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив»

22 червня 2018 р. відбулася зустріч Харківського міського голови Геннадія Кернера із переможцями  конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив» 2018 року. У номінації «Розумному місту – креативна молодь»  перемогу отримали шестеро студентів Національного фармацевтичного університету.

Ольга Вакулич, Дмитро Грачов, студенти фармацевтичного факультету №1; Каріна Данилич, Анастасія Марченко, студентки факультету промислової фармації, управляння та адміністрування; Вікторія Бикасова, студентка фармацевтичного факультету № 2 посіли 3 місце, а Сергій Веденьєв, студент фармацевтичного  факультету №2 –2 – ге.

Із рук Геннадія Кернера переможці отримали сертифікати та грошову винагороду.