22 квітня 2015 року відбувся турнір із волейболу у спорткомплексі Коледжу НФаУ

У Національному фармацевтичному університеті завжди опікуються фізичним здоров’ям своїх студентів, на особливу увагу заслуговує молодь коледжу НФаУ, більшість з якої ще діти. Тому керівництво постійно влаштовує спортивні змагання, турніри, конкурси.

Товариський матч із волейболу відкрив ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних: «Радію, що ми з вами робимо все для того, щоб бути здоровими і красивими. Приємно те, що ми збираємося і проводимо спортивні свята. Зовсім нещодавно ми зустрічалися на «Кубку ректора 2015» з мініфутболу, потім на змаганнях з гирьового спорту, естафеті. Я завжди підтримую такі спортивні ініціативи і  власним прикладом намагаюся заохотити вас до здорового способу життя. Сьогодні змагатимуться викладачі коледжу та викладачі університету. Я не розділяю між собою коледж та університет, адже для мене вони завжди в одній команді. Ми разом робимо все можливе для того, щоб залучити молодь до занять спортом».

Привітальне слово сказала директор Коледжу НФаУ, доцент Т.С. Прокопенко: «Спорт – це мир, такий лозунг був завжди. Сьогоднішній турнір ми присвячуємо миру. 25 квітня відбудеться всеукраїнська акція «Посади дерево миру». Викладачі коледжу приєднуються до цієї ініціативи, і 23 квітня відбудеться перший етап акції. Запрошую і викладачів університету підтримати нас. Зичу всім миру, здоров’я, успіху!»

Як завжди, коледж НФаУ відрізнявся активною підтримкою гравців. Вболівальники стали свідками захопливої боротьби, технічного володіння м’ячем, блискавичних передач і точних атак.

Склад команди викладачів Коледжу НФаУ:

А.Ю. Тулінов, викладач кафедри фізичного виховання, капітан команди;

Л.М. Кириченко, викладач кафедри технології ліків;

І.Ю. Мішина, викладач кафедри технології ліків;

В.В. Прокопець, викладач кафедри фармацевтичної хімії;

Т.М. Ситнік, педагог-організатор;

В.Ю. Квасников, викладач кафедри фізичного виховання.

Склад команди викладачів НФаУ:

О.О. Слюсаренко, старший викладач кафедри фізичного виховання, капітан команди;

О.П. Васильєва, завідувач відділення автоматизації;

О.О. Алтухов, викладач кафедри аналітичної хімії;

М.В. Халавка, старший викладач кафедри заводської технології ліків;

С.М. Полуян, доцент кафедри токсикологічної хімії;

С.В. Погорєлов, доцент кафедри фармакоінформатики;

Ю.В. Шушпанова, старший викладач кафедри фізичного виховання;

Н.О. Зелененко, старший викладач кафедри фізичного виховання;

Р.М. Зеленський, старший викладач кафедри фізичного виховання;

Д.О. Черняк, лаборант кафедри промислової фармації;

О.Є. Павленко, старший викладач кафедри фізичного виховання.

Суддею гри, від уважності і справедливості якого залежав результат змагань, був В.О. Рябченко, завідувач кафедри фізичного виховання коледжу НФаУ. Суддею-секретарем, який вів рахунок забитим м’ячам, був Ю.В. Галенко.

За результатами трьох ігор (двох до 25 і однієї до 15 балів) перемогла команда Національного фармацевтичного університету. Ректор НФаУ В.П. Черних на закритті матчу зауважив: «Як людина, яка спостерігала за грою зі сторони, можу сказати, що вона була чудова. За технічними та фізичними показниками виграв університет, за кількістю приймань м’яча в екстремальних умовах та красою гри виграв коледж! Направду, сьогодні ми були свідками дружньої нічиєї, з чим нас і вітаю».

Кожний учасник турніру був нагороджений дипломом за активну участь у спортивному житті НФаУ.