22 серпня 2013р., вийшло з друку нове видання НФаУ

Зупанець І. А., Черних В. П., Купновицька І. Г., Попов С. Б., Безугла Н. П., Грінцов Є. Ф., Губіна Н. В., Гудивок Я. С., Дзвіняцька О. Ф., Жулай Т. С., Зименківський А. Б., Калугіна С. М., Клименко В. І., Нальотов С. В., Отрішко І. А., Місюрьова С. В., Пропіснова В. В., Сапатий А. Л., Сахарова Т. С., Шебеко Т. С.

Клінічна фармація : підручник для студентів вищих навчальних закладів

Клнічна фармація 2013За ред. В. П. Черних, І. А. Зупанця, І. Г. Купновицької

Х.: НФаУ: Золоті сторінки, 2013. – 912 с.

ISBN 978-966-615-412-8

ISBN 978-966-400-268-1

Формат 70х100/16

Оправа 7БЦ

Затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист №1/11-6546 від 22.07.2011 р.)

Підручник складено відповідно до концепції трьох складових клінічної фармації: основ клінічної медицини, клінічної фармакології та фармацевтичної опіки. На сучасному рівні представлені основні симптоми й синдроми найбільш відомих захворювань внутрішніх органів, підходи до медикаментозного лікування і профілактики основних патологічних станів, найважливіші аспекти клінічної фармакології лікарських засобів, умови їх раціонального застосування та шляхи профілактики побічної дії. Фармацевтична опіка при відпуску безрецептурних препаратів для відповідального самолікування викладена на підставі останніх нормативних актів — затверджених МОЗ України протоколів провізора (фармацевта). Підручник підготовлено у повній відповідності до навчальної програми з клінічної фармації, затвердженої МОЗ України в 2012 р.

Видання призначене для студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Буде корисним для працівників практичної фармації, у т. ч. клінічних провізорів, і медицини (лікарів та сімейних лікарів).