22 жовтня 2019 р. іноземні громадяни отримали свідоцтва про закінчення підготовчого відділення НФаУ

У системі доуніверситетської освіти іноземних громадян НФаУ відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв про закінчення підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства 2018/2019 н. р.
Випускників привітали декан факультету з підготовки іноземних громадян доц. Калайчева С. Г., викладачі кафедри фундаментальної та мовної підготовки, слухачі нового набору 2019/2020 н.р.
У святковій та піднесеній атмосфері випускникам вручили пам’ятні подарунки та побажали успіхів у подальшому навчанні. На прощання випускниці підготовчого відділення для іноземних громадян НФаУ – Сгір Самія та Сгір Бушра – виконали українську пісня «Є на світі така країна –Україна».