23-27 жовтня 2018 р. делегація НФаУ відвідала Краківський економічний університет

У складі п’яти викладачів: завідувача кафедри фармакогнозії, професора О.М. Кошового, завідувача кафедри фармакотерапії, професора І.В.Кірєєва, доцента кафедри фармакогнозії Н.В. Бородіної , доцента кафедри фармакотерапії Н.М.Трищук  та асистента кафедри фізіології та анатомії людини Л.О. Шакіної, делегація  пройшла очний модуль «Європейська система вищої освіти: окремі питання» (модуль 3) в рамках міжнародного дистанційно-очного тримісячного стажування «Польсько-український проект з педагогічної підготовки: цілі, методики, плани, норми» для педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Співробітники НФаУ взяли участь у науково-практичній конференції «Інтернаціоналізація вищої освіти – окремі питання. Українсько-польські перспективи» та представили усну доповідь з результатами та перспективами співпраці між НФаУ та європейськими навчальними закладами, зокрема Варшавським медичним університетом.

Обговорено перспективи подальшої педагогічної співпраці та погоджено питання щодо організації у грудні 2018 під час заключного виїзного модулю зустрічі з представниками фармацевтичного факультету Краківського медичного університету.

Матеріали за темою: 

Українсько-польські перспективи інтернаціоналізації вищої освіти

image_pdfimage_print