23 березня 2016 р. студенти та викладачі НФаУ завітали до «Літературної вітальні» в Науковій бібліотеці НФаУ на зустріч із членом Національної спілки письменників України, доцентом кафедри українознавства та латинської мови Антоніною Тимченко

До Всесвітнього дня поезії літературно-естетичний клуб «Гармонія», що діє при  Науковій бібліотеці НФаУ, організував творчу зустріч шанувальників поезії з доцентом кафедри українознавства та латинської мови А.О. Тимченко.

На поетичному вечорі Антоніна Олександрівна презентувала нову збірку своїх поезій «Скрипалик». Авторка читала також твори з інших своїх книг «Посаг», «Бабинець», «Гарячі нитки».

На згадку про зустріч відвідувачі отримали збірки віршів Антоніни Тимченко з автографом авторки. Науковій бібліотеці до Дня поезії вона подарувала антологію сучасної української поезії «Під знаком Мисика».

23 03 2016 Literaturna vitalna 1 23 03 2016 Literaturna vitalna 2 23 03 2016 Literaturna vitalna 3 23 03 2016 Literaturna vitalna 4 23 03 2016 Literaturna vitalna 5