23 березня 2019 р. студенти НФаУ взяли участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

Наймасштабніша в Україні інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» відбулася 23 березня в манежі Національного аерокосмічного університету «ХАІ» за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА.

У заході одночасно взяла участь 341 команда – це 1 тис. 705 гравців.  Точні підрахунки учасників гри провели експерти Національного реєстру рекордів України, зафіксувавши тим самим новий національний рекорд. За словами організаторів гри, це досягнення дозволило Харкову підтвердити статус найбільш інтелектуального міста України.

Крім професіоналів і любителів гри, у заході взяли участь майже 200 студентських команд і близько 100 учнівських.

Серед учасників гри було 10 команд Національного фармацевтичного університету, що представляли фармацевтичний факультет, факультет фармацевтичних технологій та менеджменту, факультет медико-фармацевтичних технологій, студпарламент НФаУ,  а також 3 команди коледжу НФаУ.

Студенти були приємно вражені масштабом заходу та охоплені азартом інтелектуального змагання. Так, студентка 1 курсу освітньої програми «Фармація» Романенко Кристина відзначила доброзичливу атмосферу, що панувала впродовж заходу, та високий рівень організації.

Студент 2 курсу освітньої програми «Лабораторна діагностика» Сірик Максим зауважив, що отримав велике задоволення від гри, та висловив бажання і надалі брати участь у подібних змаганнях, в тому числі у стінах нашого університету.

image_pdfimage_print