23 грудня 2015 р. відбулося засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ

З метою оновлення складу Ради молодих вчених (РМВ) та Студентського наукового товариства (СНТ) й залучення перспективної молоді для вираження їх інтересів у професійній сфері 23 грудня відбулося засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства.

Проректор з наукової роботи Тетяна Василівна Крутських у своїй вступній промові зазначила, що наступний 2016 рік в НФаУ буде оголошено роком науки, а тому буде приділятися значна увага саме розвитку молодіжної науки. Планується закупівля нового обладнання, організація та проведення різноманітних наукових заходів. Тому Тетяна Василівна наголосила на важливості для студентів та молодих науковців активно брати участь у розвитку науки в НФаУ. До слів Тетяни Василівни також приєдналася вчений секретар НДЧ Данильченко Світлана Юріївна.

На засіданні було заслухано доповіді кандидатів на посади Голови РМВ Сурікової Ірини Олександрівни (аспіранта кафедри соціальної фармації) та Голови СНТ Григорів Галини Валеріївни (аспіранта кафедри органічної хімії).

Уважно вислухавши запропоновані програми, делегати задавали питання, після чого шляхом відкритого голосування запропоновані кандидатури було затверджено більшістю голосів.

Вітаємо кандидатів із затвердженням на посадах Голови РМВ та СНТ та бажаємо успіхів та плідної подальшої роботи!

P1010184 P1010187 P1010193