23 лютого 2013 р. конкурс – шоу «Містер НФаУ»

В один з останніх днів зими, 23 лютого, чоловіки відзначають своє «професійне» свято – «День захисника Вітчизни». В цей день всі представники сильної статі звикли приймати привітання та подарунки. Хтось вважає, що 23 лютого – свято тільки для тих, хто захищав Батьківщину або служив в армії, але абсолютно вся чоловіча частина нашої (і не тільки нашої) країни готова в цей день розслаблятися і відпочивати.

23.02.2013 Мистер НФаУ 1

Напередодні свята Національний фармацевтичний університет традиційно проводить конкурс – шоу «Містер НФаУ». У цьому році 11 претендентів змагалися за звання кращого, того, хто може назвати себе Містер НФаУ-2013.

Проходили змагання в одному з кращих нічних клубів Харкова – клубі «Болеро». Приємна атмосфера, стильна публіка на танцполі. Відкриття конкурсу було заплановано на 21:00, але з технічних причин початок затягнулося.

23.02.2013 Мистер НФаУ 2

Мої побратими – учасники змагання – викладалися на повну силу. Всі як один прагнули зацікавити, здивувати, привернути увагу глядачів і головне – членів журі. Оцінювали старання конкурсантів відомі і улюблені студентами дами, чиїми зусиллями, власне, і був організований святковий вечір. Навіть в такий день, не кажучи вже про все життя, без підтримки прекрасної половини людства нам, чоловікам – ніяк! Директор культурного центру НФаУ Олена Петрівна Москаленко, голова студентського парламенту, студентка 5-го курсу Ірина Бондарчук і керівник «Імідж студії», «Студії естрадного танцю» Євгенія Іванівна Калашник були об’єктивні і неупереджені.

23.02.2013 Мистер НФаУ 3

Вісім хлопців отримали грамоти за участь і заохочувальні призи, двоє перемогли у номінації й тепер можуть з неабиякою часткою самоповаги носити титули І-й та ІІ-й Віце-містер. І тільки один став переможцем, так би мовити, «Містером всіх Містерів». За рішенням нашого журі ним виявився студент 4-го курсу спеціальності «Фармація» Роман хімій.

Свято вдалося! Спасибі всім, хто брав участь в організації та проведенні конкурсу, особлива подяка учасникам змагання за сміливість і артистичність!

Олексій Федоровський,

1 курс,