23 травня 2017 р. відбулися урочистості з нагоди професійного свята науковців – Дня науки

Свято пройшло у приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Гостей свята привітала голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична, голова Північно-східного наукового центру НАН України В.П. Семиноженко та ректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого В.Я. Тацій.

Кращі представники наукового Харкова були відзначені нагородами. Колектив Національного фармацевтичного університету вітає:

• завідувача кафедри хімії природних сполук, професора В.С. Кисличенко, якій з нагоди Дня науки згідно з Указом Президента України №135/2017 присвоєно почесне звання «Заслуженого діяча науки і техніки України»;
  • завідувача кафедри управління та економіки підприємства, професора О.В. Посилкіну, яка отримала іменну стипендію Харківської облдержадміністрації ім. М.О. Валяшка у номінації «Фармація».

Матеріали за темою:

З нагоди Дня Науки представники Національного фармацевтичного університету були відзначені нагородами