24, 25 жовтня 2018 р. в НФаУ, на кафедрі соціальної фармації, проведено семінар-тренінг «Ефективна комунікація», із залученням тренера Корпорації «Артеріум» Евгенія Куджояна

Тренінг пройшов  у рамках семінарського заняття «Стимулювання збуту та інші засоби маркетингових комунікацій» з дисципліни «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент» для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація»   (4.0, денної форми навчання).

На тренінгу було висвітлено мету, характеристики, види, структуру комунікацій, модель «відправник-отримувач», основи успішної комунікації, критерії ефективної комунікації, рівні комунікаційних навичок, просторові зони особистого комфорту співрозмовника та, на прикладі активних студентів,  зони комфорту. Також було обговорено ситуативну задачу-кейс, яка виявила рівень комунікативних здібностей студентів.

Завідувач кафедри соціальної фармації НФаУ, доцент І.В. Кубарєва та викладачі кафедри висловлюють подяку керівництву та співробітникам Корпоративного Університету Корпорації «Артеріум» за надану можливість різносторонньо розвивати майбутніх професіоналів та за плiдну спiвпрацю з НФаУ.