24-26 квітня 2019 р. у НФаУ проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Фармація”

У цьому заході взяли участь команди з 12 вищих навчальних закладів: Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова, Вищий державний навчальний заклад України “Буковинський державний університет”, Державний вищий навчальний заклад “Івано-Франківський національний медичний університет”, Державний вищий навчальний заклад “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України”, Донецький національний медичний університет, Запорізький державний медичний університет, Луганський державний медичний університет, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Національний університет “Львівська політехніка”, Національний фармацевтичний університет, Одеський національний медичний університет. Університети репрезентували всі регіони України.

Загальна кількість конкурсантів налічувала 23 студенти, а команди були представлені 12 керівниками команд з-поміж провідних науково-педагогічних працівників відповідних університетів. Студенти-учасники змагалися з аптечної технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії та фармакології, фармацевтичної хімії та показали свої теоретичні знання та практичні навички з цих дисциплін як майбутніх спеціалістів в галузі фармації.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Фармація” розподілилися наступним чином:

• 1-е місце − Козак Любов, Національний фармацевтичний університет;
  • 2-е місце – Власова Інна, Національний фармацевтичний університет;
  • 3-е місце – Карга Марина, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

Переможцям урочисто вручені нагороди та подарунки. Щиро вітаємо!

Більше фото в альбомі