24-27 вересня 2009 р., участь Національного фармацевтичного університету у „Великому Слобожанському ярмарку

Відповідно до розпорядження Голови Харківської обласної державної адміністрації А.Б.Авакова № 232 від 21.04.09 р. в м. Харкові 24-27 вересня 2009 року пройде  „Великий Слобожанський ярмарок”. У рамках ярмарку будуть працювати:

• Міжнародний інноваційно – інвестиційний форум „Інновації, інвестиції, Харківські ініціативи”, 25 вересня, будинок ХОДА (вул. Сумська, 64).
  • Міжнародна виставка „Наука і виробництво. Машинобудування Харківщини”, 24-27 вересня, будинок ПВЦ „Радмір Експохол” (вул. Ак. Павлова, 271).

26 вересня Голова облдержадміністрації Арсен Аваков і голова обласної ради Сергій Чернов урочисто відкрили Великий Слобожанський ярмарок. Серед почесних гостей, які піднялися на головну сцену відкритого майданчика Презентаційно-виставкового центру “Радмір-Експохолл” під час церемонії відкриття, були представники Росії, Білорусі, Польщі, Таджикистану, Вірменії, Аргентини, В’єтнаму, Канади, Азербайджану, Угорщини, Бельгії, Норвегії, Турції і Словенії.

Виступаючи з вітальним словом, керівник області наголосив на значному збільшенні з кожним роком числа країн-учасниць Великого Слобожанського ярмарка.

“У нинішньому році на ярмарок зібралося так багато гостей, що наступного разу нам доведеться помітно збільшити сцену для того, щоб розмістити керівників всіх делегацій”, – пожартував Арсен Аваков.

Національний фармацевтичний університет прийняв участь у виставці „Наука і виробництво. Машинобудування Харківщини”.

Участь у виставці прийняли майже 60 підприємств-учасників від промисловості, науки, паливно-енергетичного та агропромислового комплексу області, а також підприємства міст-побратимів: Курської, Бєлгородської областей Російської Федерації та міста Мінськ.

За матеріалами сайту http://www.kharkivoda.gov.ua/