24 березня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті відзначили Навруз

Іноземні та вітчизняні студенти, викладачі НФаУ зустрічали свято Навруз. Навруз – символ Весни і Оновлення – відзначають у східних країнах з давніх часів. У перекладі з фарсі «ноу» означають новий, а «руз» – день. Це свято уособлює пробудження, оновлення природи, початок нового року.

Центральне місце на святі, традиційно, зайняв величезний казан із пловом, який був приготований у дворі університету. Студенти прикрасили хол університету, де відбувалося святкове дійство, національною атрибутикою своїх країн та частували присутніх стравами національних кухонь.

Збереження міжетнічного миру і злагоди, виховання толерантного ставлення до інших культур – одне з пріоритетних завдань університету, а святкування Наврузу є яскравим прикладом ефективного вирішення цього завдання.