24 березня 2018 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Його мета: ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

У Національному фармацевтичному університеті 180 майбутніх абітурієнтів склали пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Пункт пробної здачі ЗНО було створено у хіміко-технологічному корпусі НФаУ (вул. Валентинівська,4, м. Харків).

Вітаємо майбутніх абітурієнтів, бажаємо їм успіхів у навчанні та вступній кампанії – 2018.