24 квітня 2015 року Наукова бібліотека НФаУ провела літературний вечір «Поетична весна»

Гостем заходу була  член Національної спілки письменників України поетеса  Антоніна Тимченко.

В Науковій  бібліотеці НФаУ 24 квітня 2015 року студентство та викладачі завітали до «Літературної вітальні» на зустріч з членом Національної спілки письменників України поетесою Антоніною Тимченко.

На поетичному вечорі були представлені нові вірші автора з майбутньої книги «Мис доброї надії». Це лірика, сповнена роздумів про життя, місце людини в цьому світі. Основні мотиви творчості поетеси – тиша, як спосіб почути власне я, спробувати дійти сутності речей, послухати Бога; мотиви кохання, самотності, буттєвого вибору.

Антоніна Тимченко познайомила слухачів  з книгами, які вийшли з друку раніше  це – «Напередодні», «Падає камінь з душі», «Посаг», «Гарячі нитки», «Бабинець», а також збірками  для дітей.

poet. vech.1

poet. vech.2