24 листопада 2016 р. НФаУ взяв участь у третій науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої до Всесвітнього дня науки, яка відбулася в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національне агентство України з питань державної служби, Харківська обласна державна адміністрація, Харківська обласна рада, Національна академія державного управління при Президентові України, Харківський університетський консорціум за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України:

Учасниками виставки стали вищі навчальні заклади та наукові установи України, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, регіональні та муніципальні органи управління освітою і наукою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники й дистрибутори сучасних засобів навчання, програм, проектів і рішень для науково-освітньої сфери, видавництва.

На виставці були презентовані навчальні заклади, що здійснюють підготовку спеціалістів у галузі публічного управління; результати співпраці іноземних організацій з публічними органами влади в межах спільних проектів з надання технічної допомоги; результати діяльності публічних органів влади за напрямами надання соціальних, адміністративних та інших послуг мешканцям територіальних громад; наукові, навчально-методичні розробки, фахові й науково-популярні видання у галузі публічного управління; електронні навчально-методичні комплекси, рейтингові системи оцінювання якості освіти, програмні продукти для автоматизованого управління навчальним закладом; інноваційні проекти, практично орієнтовані інтелектуальні продукти у сфері публічного управління.

У рамках заходу відбулися семінари, тренінги, майстер-класи провідних учених і практиків, стендове обговорення проблем.

Національний фармацевтичний університет представили проректор з наукової роботи, доц. Т.В. Крутських, зав. каф. фармацевтичного маркетингу та менеджменту, проф. В.В. Малий, зав. каф. менеджменту і адміністрування доц. О.М. Носик, декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування О.А. Здорик та ст. викл., доц. С.І. Страпчук. В рамках проведення виставки доц. кафедри фармацевтичної хімії В.О. Грудько демонстрував цікаві хімічні досліди стосовно взаємодії лікарських засобів із солодкими газованими напоями.

Представники кафедри менеджменту і адміністрування у ході заходу взяли участь у обговоренні ініціативи щодо створення Науково-методичного об’єднання ВНЗ Харкова у галузі знань «Публічне управління та адміністрування» як координаційного центру з питань розвитку цієї галузі, що є одним із напрямів діяльності Харківського університетського консорціуму.

Дипломом за кращу роботу у номінації «Навчальна та навчально-методична література й розробки» щорічної науково-освітньої виставки «Публічне управління XXI», приуроченої до Всесвітнього дня науки, нагороджений колектив авторів кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ – В.В. Малий, Л.П. Дорохова, С.В. Жадько та ін. – за навчальний посібник «Менеджмент та маркетинг у фармації».

[uptolike]