24 лютого 2014 р. засідання Ректорської ради НФаУ

Бліц-повідомлення членів ректорату за напрямками діяльності:

• Стан запровадження електронних контрольних робіт для студентів-заочників (Котвіцька Алла Анатоліївна, Калайчева Світлана Георгіївна).
  • Стан підготовки до запровадження кредитно-модульної системи у заочній формі навчання (Котвіцька Алла Анатоліївна, Калайчева Світлана Георгіївна).
  • Результати пілотного іспиту Крок для спеціальності «Лабораторна діагностика». Інформація про організацію підготовки студентів до «Крок-1,2 Клінічна фармація», «Крок-1,2 Технологія парфумерно-косметичних засобів» (Набока Ольга Іванівна).
  • Стан оформлення членства НФаУ у міжнародних асоціаціях. Графік поїздок. (Георгіянц Вікторія Акопівна).
  • Стан закупівлі годинників для встановлення у коридорах і вестибюлях кафедр (Канцедал Леонід Михайлович, Коваленко Любов Миколаївна).
  • Інформація щодо логотипів кафедр (Іванова Карина Андріївна).

Звіт на кожному ректораті:

• Аналіз руху контингенту студентів на факультетах: ліквідація академічної заборгованості студентами усіх курсів, сплата за пропущені заняття. (декани, Віннік Лариса Михайлівна, Прокопенко Тіна Сулейманівна, Дурасова Надія Федорівна)
  • Звіт про стан МТБ приміщень університету (головний інженер Матушкін Дмитро Валерійович, головний енергетик Єсіков Василь Васильович, головний механік Марцинкевич Сергій Олександрович)
  • Стан протипожежної безпеки у технічних приміщеннях, горищах та підвалах (Кузнецов Володимир Степанович)