24 січня 2018 р. у НФаУ відбулася перша шоу-лекція «Бенефіс лікарського засобу».

Проект проходить під патронатом ректора НФаУ, проф. А.А. Котвіцької.

Це перший і особливий проект, своєрідний педагогічний експеримент, мета якого – ознайомлення студентів–першокурсників із принципами створення лікарського препарату, щоб згодом, опановуючи навчальні дисципліни, вони розуміли спрямованість викладеного матеріалу. Студентська аудиторія протягом шоу побачила, що вивчатиме, з чим експериментуватиме в лабораторіях, які дива науки чекають її усі роки, що будуть проведені у Національному фармацевтичному університеті.

Ідеологом, ініціатором та режисером-постановником шоу-лекції став почесний ректор НФаУ В.П. Черних. Над новим проектом працював науково-викладацький склад 10 кафедр НФаУ.

У заході взяли участь ректор НФаУ, проф. А.А. Котвіцька, почесний ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних та завідувачі кафедр НФаУ – «головні дійові особи» шоу-лекції. Завісу таємниць фармації для майбутніх фахівців відкрили:

• завідувач кафедри органічної хімії проф. Л.А. Шемчук;
  • завідувач кафедри хімії природних сполук проф. В.С. Кисличенко;
  • завідувач кафедри фармацевтичної хімії проф. В.А. Георгіянц;
  • завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації проф. І.А. Зупанець;
  • завідувач кафедри технології ліків проф. Т.Г. Ярних;
  • завідувач кафедри заводської технології ліків проф. О.А. Рубан;
  • завідувач кафедри управління та економіки підприємства проф. О.В. Посилкіна;
  • завідувач кафедри організації та економіки фармації проф. А.С. Немченко;
  • професор кафедри фармацевтичного маркетингу і менеджменту  проф І.В. Пестун;
  • завідувач кафедри соціальної фармації доц. І.В. Кубарєва.

Під час перерви відбулася демонстрація дослідів.

Проведення лекції у форматі шоу, залучення до неї провідних науковців університету надає заходу унікальний статус, дозволяючи реалізувати такі цінності університету як прагнення до удосконалення, командний стиль роботи, партнерство педагогів та студентства.

Матеріали за темою:

У НФаУ відбулася перша шоу-лекція «Бенефіс лікарського засобу»
НФаУ презентує:”Бенефіс лікарського препарату!”
Відео: Шоу-лекція «Бенефіс лікарського засобу»