24 та 25 березня 2017 р. у рамках проведення виховної роботи кафедрою соціальної фармації організовано відвідування студентами 2 курсу спеціальності «Фармація» інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах, який відбувався завдяки лікарям «Медичного загону швидкого реагування «Гіппократ»

Дводенний тренінг складався з двох основних тем: догоспітальна допомога при травмах хребта та ін’єкційна техніка на догоспітальному етапі.

Під час першої частини курсу слухачі ознайомилися з теоретичними засадами догоспітальної допомоги при травмах хребта. Після чого відпрацювали набуті знання шляхом здійснення мануальної та механічної стабілізації шийного відділу хребта та переміщення потерпілих з травмою хребта.

Другий день курсу був присвячений оволодінню навичками ін’єкційної техніки на догоспітальному етапі. За допомогою викладачів студенти опанували підшкірні, дом’язеві, довенні ін’єкції та канюляцію периферійних вен із елементами техніки інфузійної терапії.

Деталі за посиланням https://www.facebook.com/hippokratua/