24 вересня 2016 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у проекті «Ніч науки»

Традиційно захід проводився під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса та за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина. До масштабного проекту, що свого часу започатковувався на базі досвіду міста-побратима Нюрнберга та проходить у Харкові вже втретє, долучилися 18 закладів-учасників, які надали унікальну можливість старшокласникам, майбутнім абітурієнтам, відвідати університети, дослідницькі центри та познайомитися із розвитком освіти і науки Харкова – «студентської» столиці України.

Національний фармацевтичний університет відкрив свої двері для 1300 відвідувачів. Гостям університету були запропоновані екскурсійно-пізнавальні проекти «Створи ліки власними руками» (кафедра аптечної технології ліків), «Від пробірки до лікарського препарату» (кафедра органічної хімії), «Технологія отримання готових лікарських засобів» (кафедра промислової фармації), «Технології, що допомагають вашому здоров’ю» (кафедра заводської технології ліків), «Технологія екстемпоральної рецептури» та «Лікарський препарат власноруч» (кафедра технології ліків), «Фармацевтична хімія. Дивовижне навколо нас» (кафедра фармацевтичної хімії), «В гармонії з природою» (кафедра фармакогнозії), «Маркетинг завжди на крок попереду» (кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту), «Bene diagnostitur, bene curatur» (Вірно діагностується – добре лікується)» (кафедра клінічної лабораторної діагностики), «Подорож у країну мікробів» (кафедра мікробіології).

Циклічність програми складала 30-40 хвилин, крім того гості мали нагоду зануритися у історичні аспекти розвитку фармації, відвідавши Музей історії НФаУ, та оцінити гордість університету – студентські ресторани, де відвідувачам пропонувалися чай та смачна випічка, приготована кондитерами харчувального комплексу НФаУ.

Ректорат висловлює вдячність організаційному комітетові від НФаУ, кафедрам та підрозділам, які взяли участь у проекті (кафедрам органічної хімії, медичної хімії, фармацевтичної хімії, аналітичної хімії, ХПС, фармакогнозії, АТЛ, ТЛ, ЗТЛ, ПФ, мікробіології, вірусології та імунології, ФММ, іноземних мов; музею історії НФаУ, харчувальному комплексу, відділу зв’язків із громадськістю та пресою, приймальній комісії, комп’ютерному центру, пункту первинної медико-санітарної допомоги).

Особлива подяка студентам-волонтерам, які взяли участь у проведенні заходу: Бабченко Анастасії, Бондарь Надії, Босняк Єгору, Бригінець Анні, Вдовиченку Ігору, Виноградській Вікторії, Вороньку Дмитру, Гнатюк Ользі, Гордєй Карині, Гришановій Тетяні, Думанову Станіславу, Зикунову Денису, Зіневич Дар’ї, Інжеватовій Вікторії, Коваль Ірині, Корнюшкіній Діані, Ланцевій Анні, Лащоновій Аліні, Махсудову Кобілджону, Немченко Дар’ї, Риндіній Маргариті, Ротко Анні, Сайдалімову Маруфджону, Степанову Владиславу, Черкасу Антону.

Матеріали по темі:

Національний фармацевтичний університет взяв участь у проекті «Ніч науки»

Відео за темою:

Ночь науки НФаУ 2016