24 жовтня 2014 року у Національному фармацевтичному університеті перебував з офіційним візитом Надзвичайний і Повноважний Консул Республіки Узбекистан в Україні Насиров Азиз Аброрович

Варто зазначити, що це вже не перша зустріч представників узбецького уряду з громадянами Республіки Узбекистан, які навчаються у НФаУ. Адміністрація університету завжди сприяє таким зустрічам, робить все можливе для поглиблення співпраці з консульством та покращення умов перебування іноземних громадян в Україні.

Почався візит пана Консула із прийому у ректора НФаУ проф. В.П. Черних, де обговорювалися напрямки співробітництва. Потім пан Азиз відвідав хіміко-технологічний навчальний корпус, де поспілкувався зі студентами. Консул приїхав до НФаУ з місією познайомитися з університетом та умовами, в яких навчаються і живуть іноземні студенти – громадяни Узбекистану, дізнатися про проблеми, з якими вони стикаються, а також допомогти у їх вирішенні.

На початку зустрічі пан Азиз звернувся до студентів з Узбекистану рідною мовою, що заохотило молодих людей активніше брати участь у спілкуванні, ставити питання. Насамперед студентів хвилювали проблеми взаємодії з Державною міграційною службою (зокрема, термін дії посвідки на тимчасове проживання, процедура її подовження), гарантування дійсності українського диплому в Республіці Узбекистан тощо.

Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків), проф. С.Б. Попов подякував студентам, які були присутні в аудиторії, за те, що вони повернулися на навчання з канікул до НФаУ, залишилися вірними своїй професії, обраному шляху в житті, хоча на Батьківщині могли перевестися до хімічних, хіміко-технологічних ВНЗ. С.Б. Попов відзначив, що з Узбекистаном «у нас склалися якнайтепліші стосунки». Проректор з науково-педагогічної (виховної) роботи, проф. К.А. Іванова висловила сподівання, що всі питання, які виникатимуть у студентів – громадян Узбекистану, будуть вирішені шляхом співпраці адміністрації університету (декана факультету з підготовки іноземних громадян, проректорів, ректора) та студентів.

Наприкінці студенти з Республіки Узбекистан, які навчаються у НФаУ, висловили подяку керівництву ВНЗ за створені умови для комфортного та безпечного перебування іноземців в університеті.

Сьогодні у НФаУ навчається 250 студентів – громадян Республіки Узбекистан.