Про випуск НФаУ 2024 і перший PharmHub у Харкові

01 березня 2024 р. відбулися дві важливі фармацевтичні події – випуск магістрів і бакалаврів фармації 2024 та відкриття першого PharmHub у незламному Харкові.

Національний фармацевтичний університет провів урочистості з нагоди Випуску 2024. Івент відбувся на локації щойно відкритої Аптеки 911 на Сумській.

Дипломи отримали працівники Мережі аптек «Аптека 911», які здобували освіту заочно. Випускників НФаУ привітала в.о. ректора Алла Котвіцька, зазначивши, що сьогоднішні випускники зуміли поєднали навчання та роботу й успішно склали КРОК 2. «Національний фармацевтичний університет пишається вами», – підкреслила в.о. ректора.

Про героїв фармацевтичного фронту, які працювали у харківських аптеках попри обстріли, розповіла у вітальному слові маркетинг-менеджер Мережі аптек «Аптека 911» Юлія Клименюк. «А сьогодні ви отримуєте дипломи», – зазначила вона.

В урочистостях взяли участь почесні гості. Вітальні слова на адресу випускників, а також колективів НФаУ та Мережі аптек «Аптека 911», прозвучали від заступниці начальника Харківської обласної військової адміністрації Олени Логвинової, начальника Харківської районної військової адміністрації Володимира Усова, голови Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Альони Благовещенської.

Магістрам фармації, випускникам НФаУ, дипломи вручила в.о. ректора Алла Котвіцька, бакалаврам фармації, випускникам Фахового коледжу НФаУ, – директор Тіна Прокопенко.

НФаУ та Мережу аптек «Аптека 911» поєднує відповідальне партнерство. Сьогодні воно отримало новий вектор розвитку.

НФаУ, єдиний в Україні профільний виш із більш ніж 100-річною історією, та Мережа аптек «Аптека 911», одна з найбільших в Україні, ініціатор та втілювач багатьох соціальних проєктів, зокрема, мобільна аптека, відкрили PharmHub – унікальний проєкт двох потужних гравців фармацевтичного ринку України.

Українська фармація відчуває дефіцит кадрів. Відкриття нестандартного фармацевтичного простору – це можливості для освіти та аптечного сектора масштабувати взаємодію у питаннях зменшення кадрового голоду, популяризації професії фармацевта.

Відкритий PharmHub на Сумській – точка перетину освіти та практики. Ідея об’єднання фармацевтичної освіти та практичного простору запланована до втілення як точка збору небайдужих, майданчик зустрічей однодумців, центр соціальних ініціатив. Це креативний простір для реалізації неформальної та інформальної освіти, проведення майстер-класів, створення бізнес-проєктів та організації спільних івентів.

Про нашу спільність: спільні освітньо-наукові, інформаційно-іміджеві взаємодії протягом багатьох років.

Іноді наша спільність виявляється у несподіваних форматах. Нова відкрита Аптека 911 на Сумській та адміністративний корпус НФаУ розташовані у історичних будівлях, які є пам’ятками архітектури. Обидві зведені за проєктом відомого архітектора Юлія Цауне.