25-26 листопада 2019 р. відбулася зустріч представників НФаУ з Литовським університетом наук про здоров’я та Університетом Вітовта Великого у рамках угоди про співпрацю (Каунас, Литва)

25 листопада 2019 року у м. Каунас (Литва) у рамках угоди про співпрацю між Литовським університетом наук про здоров’я та Національним фармацевтичним університетом відбулася зустріч першого проректора з науково-педагогічної роботи доктора фармацевтичних наук, доцента Федосова Андрія Ігоревича та декана фармацевтичного факультету,  доцента кафедри хімії природних сполук Кузнєцової Вікторії Юріївни з канцлером Ветеринарної академії Mindaugas Malakauskas та деканом факультету ветеринарної медицини професором Vita Riškevičienė. Були обговорені напрями співпраці між Національним фармацевтичним університетом та Ветеринарною академією.

26 листопада 2019 року у м. Каунас (Литва) у рамках угоди про співпрацю між Університетом Вітовта Великого та Національним фармацевтичним університетом відбулася зустріч першого проректора з науково-педагогічної роботи доктора фармацевтичних наук доцента Федосова Андрія Ігоревича та декана фармацевтичного факультету доцента кафедри хімії природних сполук Кузнєцової Вікторії Юріївни з ректором Університету Вітовта Великого професором Juozas Augutis, академіком Audrius Sigitas Maruška, деканом факультету природничих наук професором Saulius Mickevičius, директором ботанічного саду Nerijus Jurkonis та професором Ona Ragažinskienė, на якій були обговорені питання співпраці за навчальним і науковим напрямами, стажування студентів і викладачів, академічна мобільність студентів.