25-26 лютого 2010 р., ІІІ науково-практична конференція «Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку», кафедра фармакоекономіки

Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку

В кінці зими в Національному фармацевтичному університеті (НФаУ) відбулася ІІІ науково-практична конференція «Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку», організована кафедрою фармакоекономіки НФаУ при активній підтримці ректора університету, члена-кореспондента НАН України Валентина Черних. Кафедра фармакоекономіки – перша на пострадянському просторі, яка почала викладати дану дисципліну, – була створена в 2004 р. з ініціативи В. Черних. За цей час Ларисою Яковлевої, завідуючої кафедрою фармакоекономіки НФаУ, разом з колективом співробітників була виконана величезна робота з розвитку нового напрямку та проведення фармакоекономічних досліджень.

На сьогодні з фармакоекономіки захищено 52 дипломних роботи, видано 2 навчальних посібника. Співробітники кафедри беруть участь у проведенні семінарів для практикуючих лікарів, проводять навчальні тренінги.

Успіхам і подальшим перспективам розвитку фармакоекономіки в Україну була присвячена доповідь Лариси Яковлєвої, доктора фармацевтичних наук, професора, завідувачки кафедрою фармакоекономіки НФаУ.