Олімпіада тривала з грудня до березня, протягом цього часу кафедри і ректорат організовували змагання: складали завдання, обирали журі, запрошували студентів, перевіряли відповіді та обирали переможців.
Урочисте нагородження зібрало у залі найрозумніших студентів, ректорат та викладачів НФаУ, а також гостей, які побажали бути свідками почестей. Нагороджував найкращих студентів ректор НФаУ, академік НАН України, професор В.П. Черних.
У залі панувала святкова атмосфера. У вітальному слові ректор В.П. Черних розповів про власний науковий шлях, перші кроки у конкурсах та олімпіадах, успіхи своїх перших дипломників. Валентин Петрович закликав молодих людей прагнули до нових перемог, не зупинялися на досягнутому і завжди пам’ятали свою Alma Mater – Національний фармацевтичний університет, який сприяє їхньому професійному зростанню.
Переможці олімпіади отримали грамоти і подяки батькам за виховання успішних студентів.
Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
у 2014-2015 н.р.:
Спеціальність «Фармація»
І місце – Возна Ілона Олександрівна, 4 курс, 1 група «Фармація»
ІІ місце – Носкова Юлія Олегівна, 4 курс, 1 група «Фармація»
ІІІ місце – Огнєва Ірина Володимирівна, 4 курс, 9 група «Фармація»
Спеціальність «Промислова біотехнологія»
І місце – Лобанова Анна Вячеславівна, 3 курс, 1 група «Промислова фармація»
ІІ місце – Соловйова Аліна Володимирівна, 4 курс, 1 група «Промислова фармація»
ІІІ місце – Дадоматов Дмитро Садикович, 3 курс, 1 група «Промислова фармація»
Спеціальність «Економіка підприємства»
І місце – Григорян Руслан Григорович, 4 курс, 1 група «Економіка підприємства»
ІІ місце – Глюскіна Ганна Павлівна, 5 курс, 1 група «Економіка підприємства»
ІІІ місце – Горчакова Валерія Геннадіївна, 5 курс, 1 група «Економіка підприємства»
Спеціальність «Менеджмент організацій та адміністрування»
І місце – Бакланова Руслана Ігорівна, 4 курс «Менеджмент організацій та адміністрування»
ІІ місце – Кущенко Анжела Василівна, 5 курс «Менеджмент організацій та адміністрування»
ІІІ місце – Хачатрян Альона Анатунівна, Шишкіна Аліна Олександрівна, 5 курс «Менеджмент організацій та адміністрування»
Спеціальність «Маркетинг»
І місце – Аушева Аліна Сергіївна, 5 курс, 1 група «Маркетинг»
ІІ місце – Костюченко Ольга Костянтинівна, 4 курс, 1 група «Маркетинг»
ІІІ місце – Ніколаєва Юлія Євгеніївна, 5 курс, 1 група «Маркетинг»
Дисципліна «Фармакологія»
Студенти фармацевтичного факультету, 2 курс ССО
І місце – Гордій Карина Романівна, ССО-5
ІІ місце – Ніколаєнко Олена Дмитрівна, ССО-5
ІІІ місце – Коробкова Галина Олександрівна, ССО-1
Студенти іноземного факультету
І місце – Nibal Sabra (англ. мова навчання) 4 група
ІІ місце – Khlas Hitazi (англ. мова навчання) 4 група
ІІІ місце – Умаров Улугбек СНГ-04
Дисципліна «Українська мова»
І місце – Зудова Євгенія Юріївна, 1 курс, 21 група «Фармація»
ІІ місце – Мозгова Тетяна Вікторівна, 1 курс, 12 група «Фармація»
ІІІ місце – Бурлуцька Ірина Максимівна, 1 курс, 4 група «Фармація»
Дисципліна «Латинська мова»
І місце – Коноваленко Євген Вадимович, 2 курс, 1 група «Фармація»
ІІ місце – Тірпак Олександра Михайлівна, 2 курс, 2 група «Фармація»
ІІІ місце – Дмитренко Ірина Сергіївна, 2 курс, 1 група «Фармація»
Дисципліна «Медична біологія»
І місце – Доровський Дмитро Олексійович, 1 курс «Фармація»
ІІ місце – Коноваленко Євген Вадимович, 2 курс, 1 група «Фармація»
ІІІ місце – Литвиненко Євген Юрійович, 2 курс, 1 група «Фармація»
Дисципліна «Мікробіологія, вірусологія та імунологія»
І місце – Гордей Карина Романівна, 2 курс, 5 група «Фармація» ССО
ІІ місце – Ніколаєнко Олена Дмитрівна, 2 курс, 5 група «Фармація» ССО
ІІІ місце – Шкеліберда Юлія Вікторівна, 2 курс, 1 група «Лабораторна діагностика»
Дисципліна «Англійська мова»
І місце – Бабченко Анастасія Андріївна, 1 курс, 4 група «Фармація»
ІІ місце – Ближенський Андрій Євгенович, 1 курс, 1 група «Технології фармацевтичних препаратів»
ІІІ місце – Осадчук Валерія Олександрівна, 1 курс, 15 група «Фармація»
Дисципліна «Німецька мова»
І місце – Вежичаніна Ксенія Олександрівна, 1 курс, 1 група «Маркетинг»
Дисципліна «Безпека життєдіяльності»
І місце – Мельник Роман Олександрович, 3 курс, 16 група «Фармація»
ІІ місце – Петренко Анастасія Олександрівна, 3 курс, 22 група «Фармація»
ІІІ місце – Дацька Яна Павлівна, 3 курс, 15 група «Фармація»
Дисципліна «Основи охорони праці»
І місце – Доброва Анна Олегівна, 3 курс, 1 група «Фармація»
ІІ місце – Андрєєва Валерія В’ячеславівна, 3 курс, 1 група «Фармація»
ІІІ місце – Нестеренко Юлія Олександрівна, 3 курс, 21 група «Фармація»
Бажаємо нових перемог, звершень, успіхів у подальших випробуваннях!