25 березня 2016 р. відбулося засідання загальних зборів СНТ НФаУ

У засіданні загальних зборів СНТ, що відбулося 25 березня 2016 року, взяли участь 65 студентів-делегатів від гуртків СНТ кафедр НФаУ, а також 32 викладача, які координують наукову діяльність студентів на кафедрах.

Впродовж засідання за поданням Голови СНТ Галини Валеріївни Григорів делегатами одноголосно було обрано наступний склад Ради СНТ:

Заступник Голови СНТ: Дудка Ксенія Ігорівна, студентка 5 курсу 3 групи Фармація

Секретар: Рубан Олена Ігорівна, студентка 5 курсу 1 групи Фармація

Заступники за напрямками:

1. Хімічні кафедри: Бабченко Анастасія Андріївна, студентка 2 курсу 4 групи Фармація
  2. Технологічні кафедри: Камишнікова Віра Олегівна, магістрант спеціальності «Фармацевтична біотехнологія»
  3. Медико-біологічні кафедри: Гордєй Карина Романівна, студентка 3 курсу 5 групи ССО Фармація
  4. Фізико-математичні та гуманітарні кафедри: Житкова Олена Анатоліївна, студентка 1 курсу 12 групи Фармація
  1. Економіко-управлінські кафедри: Огнєва Ірина Володимирівна, студентка 5 курсу 9 групи Фармація

Інтеграційний сектор:

1. Бойко Неллі Вячеславівна, студентка 2 курсу 2 групи ССО Фармація
  2. Мескіні Даліла Абдесаламівна, студентка 3 курсу 21 групи Фармація

Організаційний сектор:

1. Коноваленко Євгеній Вадимович, студент 3 курсу 1 групи Фармація
  2. Стремоухов Олександр Олександрович, студент 4 курсу 6 групи Фармація

Члени Ради СНТ:

1. Громова Ярослава Володимирівна, студентка 2 курсу 1 групи ТФП
  2. Доброва Анна Олегівна, студентка 4 курсу 1 групи Фармація
  3. Катрич Інна Віталіївна, студентка 2 курсу 1 групи МО
  4. Литвиненко Євгеній Юрійович, студент 3 курсу 1 групи Фармація
  5. Пінкевич Вікторія Олексіївна, студентка 3 курсу 1 групи ССО Фармація

Далі із доповіддю про організаційні питання щодо проведення ХХIІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», що відбудеться 21 квітня 2016 року, виступила голова РМВ НФаУ І.О. Сурікова. Ірина Олександрівна розповіла про перебіг підготовки до конференції та відповіла на питання щодо прийому тез, їх оформлення та строків подання.

Також на засіданні відбулася презентація міжнародних програм обміну від представників молодіжної організації AIESEC, що пропонує студентам та випускникам вищих навчальних закладів можливості для пошуку та участі у волонтерських проектах та стажуваннях у 126 країнах світу. Ірина Бесараб, віце-президент локального комітету зі зв’язків з громадськістю, та Анастасія Грінченко, керівник напрямку професійних стажувань, розповіли про вимоги до кандидатів та найпопулярніші пропозиції від AIESEC.

Завершилося засідання доповіддю професора, доктора медичних наук Г.В. Зайченко щодо VIII Національного з’їзду фармацевтів України, що відбудеться у вересні цього року. Ганна Володимирівна, відповідальний секретар оргкомітету, розповіла про те, як відбувається підготовка до цієї масштабної події, про заплановані в рамках з’їзду заходи, серед яких – окрема молодіжна секція. Саме тому участь студентів та молодих науковців в організації та проведенні з’їзду є важливою та необхідною, на чому наголосила Ганна Володимирівна. Оргкомітет запрошує до співпраці волонтерів та кожного, хто має бажання зануритися у вир найцікавіших подій Національного фармацевтичного університету.