25 квітня 2012р., Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», НДЧ.

Матеріали Всеукраїнської
науково-практичної конференції студентів та молодих вчених
«Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

Том 1

Том 2

Програма

Пленарне засідання Всеукраїнської
науково-практичної конференції студентів та молодих вчених
«Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

Національним фармацевтичним університетом, Студентським науковим товариством та Радою молодих вчених 25 квітня 2012 року проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Молодіжний форум був присвячений питанням знайомства та обговорення розробок видатних вчених, можливостям обміну досвідом, науковими задумами та ідеями, обговоренням результатів роботи молодих науковців та студентів з можливістю почути оцінку своєї роботи з боку відомих фахівців. Конференція надала нових вражень, натхнення студентам та молодим вченим для створення нових відкриттів.

Під час роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» були представлені матеріали досліджень студентів та молодих науковців вищих навчальних закладів України Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Харківського національного медичного університету, Вінницького національного медичного університету, Донецького національного медичного університету, Тернопільського державного медичного університету;студенти та аспіранти  Іванівського хіміко-технологічного університету, Новосибірськогодержавного медичного університету, Самарського державного медичного університету, Бєлгородського державного університету; аспіранти Вітебського державного медичного університету, які представили доповіді на секційних засіданнях з таких питань, як синтез біологічно-активних сполук і створення на їх основі лікарських субстанцій; стандартизація ліків, фармацевтичний та хіміко-технологічний аналіз; вивчення рослинної сировини та створення фітопрепаратів; сучасна технологія ліків та екстемпоральна рецептура; біотехнологія у фармації; доклінічні дослідження нових лікарських засобів; фармацевтична опіка рецептурних та безрецептурних лікарських препаратів; доказова медицина; організація та економіка в фармації, маркетинговий менеджмент та фармакоекономіка на етапах створення, реалізації та використання лікарських засобів; управління якістю у галузі створення, виробництва і обігу лікарських засобів; фармацевтичне право, судова та доказова фармація; основи педагогіки та психології; філологія.

Прикрасою наукового заходу стало пленарне засідання, яке розпочалося з майстер-класу Ректора Національного фармацевтичного університету, член-кореспондента НАН України, професора Валентина Петровича Черних з доповіддю «Фокус на пациента». Відкриттям пленарного засідання став дует Котович Л. І., Литкін Д.В. з доповіддю «Технологічні та фармакологічні аспекти вивчення нового солнцезахистного крему, що містить наночастки діоксиду церію». Загалом на пленарному засіданні заслухано 8 доповідей, які були відмічені нагородами від Генерального інформаційного спонсору Щотижневика «Аптека».

Під час проведення конференції «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»  працювало 19 секцій, на яких було заслухано понад 250 наукових робіт. Цьогорічне свято студентської науки в НФаУ об’єднало не тільки науковців нашого ВУЗу, але й гостей з ВНЗ медичного профілю Росії, Білорусії, Казахстану. Всі гості та учасники конференції отримали подарункові пакети від Головного спонсора ООО «Фармацевтична фірма «Ветекс», та неабиякі враження від перебування в нашій alma mater.