25 квітня 2013 року на базі коледжу НФаУ був проведений Перший обласний студентський фестиваль інсценованої екологічної пісні.

Відкрили фестиваль Барабаш Володимир Юрійович – член Всеукраїнської екологічної ліги та Мараховська Валентина Павлівна – голова обласного методоб’єднання викладачів екології.

25.04.13 рший обласний студентський фестиваль інсценованої екологічної пісні 1

Учасники фестивалю представили інсценовані екологічні пісні і вірші в різних жанрах і продемонстрували свою небайдужість до проблем нашої планети Земля, до оточуючого середовища, що забезпечує усім життя та до майбутнього людства. На фестивалі була представлена виставка творчих робіт студентів і викладачів.

25.04.13 рший обласний студентський фестиваль інсценованої екологічної пісні 325.04.13 рший обласний студентський фестиваль інсценованої екологічної пісні 2