25 квітня 2013р. фінальна гра проекту «Брейн-ринг-біологія» сезону 2013 року в Коледжі НФаУ

Нарешті відбулося! Той, хто хоча б раз завітав до клубу «Вітрильник», а тим більш члени клубу, знають, що майже рік велика кількість студентів коледжу НФаУ прикладали максимум зусиль для втілення в життя проекту «Брейн-ринг-біологія» сезону 2013 року. В цьому проекті брали участь біля 100 учасників, серед яких 63 гравці, 30 членів суддівської бригади, творчий колектив художників, дизайнерів, вебдизайнерів, оформлювачів сцени, учасників літературного конкурсу  газети «Чисті джерела», операторів сцени тощо. І треба сказати, що всі ці зусилля було витрачено недарма. За відгуками студентів і викладачів фінальна гра цього року була найкраща за всі роки! Але не випереджатимемо події й все розкажемо по черзі. Отже, задали тон грі чарівні ведучі – Анна Єрмак і Катерина Ґудзь (див. перший знімок).  Романтичні образи, створені дівчатами, нагадували літературних героїв пригодницьких творів, таких як «П’ятнадцятирічний капітан», «Діти капітана Гранта», «Два капітани».

SONY DSCЦей дух романтизму підхопила й розвинула в своєму вітальному слові директор Коледжу НФаУ Тіна Сулейманівна Прокопенко. В цій статті ми наводимо текст цього вітання.

– Т.С. Ви знаєте, дух захоплює, відчувається, що все, що тут є, зроблено з такою любов’ю! Дивлячись на  обличчя учасників й гостей, які майже випромінюють світло, починаєш заздрити такому ентузіазму, розумієш, які ви щасливі, що у вас є такий клуб. Ми, дорослі, шкодуємо, що у нас такого клубу немає, тому що клуб це організація, яка поєднує захоплених творчою діяльністю людей, які намагаються досягти нових висот в творчості, набути нових знань. Але мало того, що ви вже, приходячи до клубу, стаєте знавцями, ви всі ще такі романтики; цей супровід, з якого почалася сьогодні гра, ця духовність і такий запал гри не можна порівняти за рівнем ні з яким іншим заходом подібного плану.  І мені хочеться побажати, щоб ця традиція проводити гру, а це вже традиція, оскільки брейн-ринг проводиться вже п’ять років, продовжувалась завжди. Щоб змінювались герої, але нові приходили з тим запалом. який є сьогодні. З такими, як ви можна не тільки Землю зберегти, але й можна зробити її яскравішою. І я вважаю, що ви всі будете в житті успішними тому що ви небайдужі, тому що за нами майбутнє, тому що така земля, як наша Україна, достойна таких людей, які живуть на цій землі, і у нас буде краще, я в цьому впевнена. А сьогодні всім командам, які прийшли на фінал, успіху, благополуччя, звичайно, весни й кохання! Знайте, що жереб, який вам сьогодні випаде, це миттєвість, а дух гри й емоції від пережитого – це назавжди. Вирушаємо, на вітрильнику, до нових перемог!

SONY DSCА далі була гра. Перша трійка відразу показала, що всі команди налаштовані тільки на перемогу. грали безкомпромісно, але команда Данаїди , яка минулого року грала також, дала яскравий приклад того, як потрібно боротися за перемогу. В минулому році ця команда показала не кращій результат у грі. В цьому ж році «данаїди» не залишили шансів нікому, вигравши з рахунком 4:1:1.

Другий півфінал видався дуже важким. Жереб випав так, що питання цього раунду були, як виявилося, складними й вимагали від гравців високого рівня знань. Довго не було зрозуміло, хто буде лідером в трійці. Але, в кінці гри, команда «Vini Vidi Vici» все ж таки, майже з останніх сил, вирвала перемогу.

Блискучою була гра команди Ліптіктідія третьої  півфінальної трійки. Кожна правильна відповідь цієї команди супроводжувалась бурхливими оваціями.

SONY DSCФінальна гра була майже найбільш складною, підібрались три сильні команди, але відчувалося, що вони вже віддали майже всі зусилля задля перемоги. І все ж таки переможець був визначений. Їм стала команда «Vini Vidi Vici». Вперше в історії клуба в фіналі грає команда бакалаврів. Тому ще більш цінніша їх перемога. Дійсно «Прийшов, побачив, переміг» (команда названа на честь однойменної папуги, назва якої майже точно відповідає крилатій фразі Юлія Цезаря).

Феєричним було нагородження переможців, учасників конкурсів, які проходили в рамках позаконкурсної програми гри.  І хоча для одних це була радість перемоги, а для інших хвилювання через поразку, але всі розуміли, що гра відбулася, пройшла яскраво і переможці були виявлені в абсолютно чесній боротьбі.

В завершенні цієї статті необхідно визнати, що конкурс «Брейн-ринг-біологія» прижився в нашому коледжі, отримав свою аудиторію – гравців, вболівальників, адміністративну групу. Майже після гри вже поступили заяви на виступ у наступному році від команд «Азовки», «Ліптіктідія», виявила бажання грати група ФБ-23, наступного дня було отримано заяву на гру від команди «Губка Боб».