25 квітня 2016 р. відбулось урочисте нагородження переможців обласного фестивалю – конкурсу фоторобіт «Брати наші менші»

Захід був організований обласним комітетом Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я в рамках Гранд-проекту «Овація».

25-04-2016 fotokonkursЗ 15 по 25 квітня 2016 р. у приміщенні галереї мистецтв «Костюринський провулок» проходив фестиваль – конкурс фоторобіт «Брати наші менші». У ньому взяли участь понад 90 членів галузевої профспілки закладів охорони здоров’я. Співробітники та студенти фармацевтичного університету та Коледжу НФаУ, члени літературно-естетичного клубу «Гармонія», що діє при Науковій бібліотеці університету, представили свої роботи та стали переможцями у різних номінаціях конкурсу.

Вітаємо з перемогою К.І. Проскуріну, доцента кафедри аналітичної хімії, Н.Ю. Кочетову, зав. сектору Наукової бібліотеки, О.М. Науменко, бібліотекаря Наукової бібліотеки, О.П. Васильєву, зав. відділу Наукової бібліотеки.