Відгук про НФаУ професора М.Т. Картеля

22 квітня 2014 р. відбувся візит до Національного фармацевтичного університету Миколи Тимофійовича Картеля – академіка НАН України, доктора хімічних наук, професора, директора Інституту хімії поверхності ім. Чуйка НАН України. У рамках проведення ХХI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» професор М.Т. Картель прочитав лекцію майстер-класу «Поверхность углеродных sp2 наноматериалов как фактор их биофункциональной активности».

Картель Н.Т.Микола Тимофійович відвідав навчальні корпуси та студентський гуртожиток, Храм великомученика Валентина Інтерамского, Музей історії фармації України. Від імені професора М.Т. Картеля отримано листа з відгуком про Національний фармацевтичний університет.

Вельмишановний Валентине Петровичу!

Письмо Картель Н.Т.Хочу засвідчити Вам та всьому колективу НФаУ глибоку повагу і висловити велику подяку за запрошення та надання мені можливості виступити з лекцією перед працівниками і студентами університету.

Я отримав реальну можливість познайомитися з життям та діяльністю студентів, викладачів і науковців Вашого дійсно унікального університету, побачити високий рівень професійності закладу як вищого навчального, так і наукового. Фармацевтична наука – це дуже своєрідна та специфічна галузь, і ми можемо пишатися таким українським закладом, який відповідає найвищим світовим критеріям і стандартам.

На підставі плідної дискусії зі співробітниками університету в мене чітко сформувалась думка про доцільність і необхідність співпраці за окресленими напрямами між НФаУ та нашим інститутом, що відображено у протоколі, який ми щойно підписали. Найближчим часом ми плануємо обмінятися пропозиціями, ідеями та зразками щодо виконання спільних робіт і досліджень в напрямі створення конкретних лікарських засобів нового покоління з залученням нанотехнологій.

З повагою,

Директор Інституту, академік НАН України М.Т. Картель

 

image_pdfimage_print