26, 27 листопада та 02, 03 грудня 2019 р. кафедра соціальної фармації прочитала курс лекцій на тему «Загальна декларація з прав людини: історія створення, зміст та значення»

У рамках роботи з правового виховання та громадянської освіти викладачами кафедри соціальної фармації напередодні святкування Міжнародного Дня захисту прав людини та у рамках проведення Всеукраїнського тижню права організовано читання курсу лекцій на тему «Загальна декларація з прав людини: історія створення, зміст та значення».

26 та 27 листопада 2019 р. доцентом Болдарь Г.Є. було проведено такий захід зі студентами 5 курсу фармацевтичного факультету НФаУ, а  2 та 3 грудня 2019 р. зі студентами 3 курсу цього ж факультету.

Під час виховного заходу здобувачам освіти було доведено, що Міжнародний День захисту прав людини щорічно відмічається 10 грудня з нагоди відзначення річниці прийняття у цей день у 1948 році Генеральною асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Звернено увагу студентів на особистості, цивільні та політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті тощо), які проголошує цей документ. Лектором роз’яснено значення ґрунтовних положень Загальної декларації прав людини для формування Конституції України та вітчизняного законодавства. Акцентовано, що принципи, які закладені Декларацією, лежать в основі інших важливих міжнародних документів у цій сфері, зокрема Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, а також Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права.