26-27 листопада 2009 р., Інтернет-конференція «Сучасні напрямки розвитку гомеопатії в Україні», кафедра аптечної технології ліків.

26-27 листопада 2009 р. в Національному фармацевтичному університеті на базі кафедри аптечної технології ліків відбулася науково-практична інтернет-конференція «Сучасні напрямки розвитку гомеопатії в Україні». Матеріали конференції були розміщені в Інтернеті за адресою http://www.ukrfa.kharkov.ua/ . В період з 26 по 27 листопада 2009 р. усі бажаючі мали змогу відвідати даний інтернет-сайт та ознайомитися з матеріалами конференції. Було висвітлено ряд важливих питань, які стосуються різних аспектів гомеопатії, розглянуто основні напрямки розвитку та правові аспекти гомеопатії на Україні та за кордоном; питання з технології гомеопатичних лікарських засобів, контролю їх якості та стандартизації; можливості використання гомеопатичного методу лікування на сучасному етапі розвитку медицини; місце комплексних гомеопатичних препаратів в системі сучасної медицини.
Під час проведення інтернет-конференції було надіслано та представлено до обговорення 37 матеріалів (3 статті та 34 тез) з різних міст України, Вищих навчальних закладів та організацій:
м. Київ: Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця та Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
м. Харків: Національний фармацевтичний університет, Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, Харківський національний медичний університет, Харківська медична академія післядипломної освіти, Харківське товариство гомеопатії і нетрадиційної медицини, ТОВ «Арніка», ПФ «Гомеопат».
м. Тернопіль: Тернопільський державний університет ім.І.Я. Горбачевского.
м. Вінниця: Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова та Вінницьке обласне науково-медичне гомеопатичне товариство.
м. Дніпропетровськ: «Полімед-академія» та «Клініка доктора Дєєва».
м. Сімферополь: Кримський державний медичний університет ім. СІ. Георгіївського, Науково-практичний центр наркології і психосоматичної медицини «Медиса».
м. Івано-Франківськ: Івано-Франківський національний медичний університет.

Проведення подібних конференцій сприяє подальшому розвитку та поширенню гомеопатичного методу лікування в Україні, розкриває досягнення та перспективи фармації та медицини у цій галузі. Планується продовження роботи в цьому напрямку з залученням більшої кількості практичних лікарів, провізорів та спеціалістів різних галузей науки до подібних заходів.