26-30 березня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті працював профорієнтаційний табір «PharmCamp»

З 26 по 30 березня в Національному фармацевтичному університеті панувала весела атмосфера профорієнтаційного табору «PharmCamp». Це унікальний проект для школярів 8-11 класів, яким ми допомагаємо визначитися з вибором майбутньої професії і, найголовніше, зробити перші кроки до успіху. Тиждень був насичений цікавими зустрічами та новими знайомствами, враженнями та позитивними емоціями.

Учасникам проекту гостинно відчинили двері кафедри:

• товарознавства;
  • лікарської та аналітичної токсикології;
  • аналітичної хімії;
  • фармакогнозії;
  • косметології та аромології;
  • нутриціології та фармацевтичної броматології;
  • біотехнології;
  • неорганічної хімії;
  • фармацевтичного маркетингу та менеджменту;
  • органічної хімії;
  • патологічної фізіології;
  • клінічної лабораторної діагностики;
  • мікробіології, вірусології та імунології.

Для гостей були проведені інформаційно-оглядові екскурсії фармацевтичним містечком, студентським рестораном «Misce.Da.Signa». Діти і вчителі були приємно вражені цінами страв, зазирнули у таємниці приготування їжі. У Музеї історії НФаУ дітям продемонстрували експонати, розповіли історії їх «життя». А студенти поділилися знаннями і враженнями від навчання в нашому виші.

Табір відвідали учні шкіл м. Харкова №№ 19, 31, 32, 49, 54, 74, 80, 109, 119, 144, 43, 116; Пісочинський колегіум.