26 лютого 2011 р. Випускний вечір для випускників заочної форми навчання НФаУ

26 лютого 2011 року відбувся випускний вечір для випускників заочної форми навчання Національного фармацевтичного університету та урочисте вручення довгоочікуваної «візитівки в майбутнє» молодим спеціалістам.

Нині молодь асоціює успішну кар’єру з закінченням університету – отриманням престижного диплома для подальшого самореалізації. І такий момент обов’язково відбувається в житті того студента, який не побоявся складнощів!

Серед тих, хто наполегливо вчився із семестра в семестр, цього року закінчили НФаУ з відзнакою 40 випускників. Ректор нашого університету, професор Валентин Петрович Черних у вітальному слові наголосив, що фармацевтична освіта зобов’язує кожного відповідально ставитися до своїх пацієнтів чи відвідувачів аптек, бути уважним до всіх і до себе. Отримані знання дають багато можливостей, проте накладають і багато обов’язків. Ректор висловив випускникам щирі побажання здоров’я, щастя й позитивних емоцій від життя.

Алла Анатоліївна Котвіцька, проректор з науково-педагогічної роботи (заочної, дистанційної форми навчання), також привітала заочників із знаковим моментом їхнього життя. «Відбулося 20 весіль, народилося 104 дитини за період навчання, і попри усю складність суміщення навчання та сім’ї, в залі ХНАТОБу сьогодні присутні всі, хто подолали ці труднощі», – акцентувала проректор і побажала випускникам нових звершень.

На кваліфікованих фармацевтів, котрі від сьогодні влилися в ряди величезної фармацевтичної громади України, на випускному вечорі чекало чимало сюрпризів. Так, яскраві моменти студентського життя нагадав гумористичний фільм: про лекції, лабораторні, контрольні, про шпаргалки, звичайно ж… Спеціально до випускного балу цьогорічна власниця диплома НФаУ Павліна Сабініна написала та заспівала пісню. Присутні у залі ХНАТОБу мали змогу насолоджуватися вишуканими танцювальними композиціями артистів театру опери та балету, студентів-артистів театру народного танцю «Заповіт» Академії культури, шоу-груп «Non stop», «Only first», «Форсаж».

Тепер вже колишні студенти НФаУ на знак вдячності за неоціненні скарби, отримані в alma mater, вирішили допомогти будівництву храму святого Валентина, єпископа Інтерамського, що будується на території університету. Отець Геннадій подякував випускникам за благий вчинок і окропив Іорданською водою. Сподіваємося, що тепер їм точно поталанить у житті!

Після фінальної пісні розпочалося урочисте вручення дипломів.

Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться з бакалаврами, спеціалістами та магістрами на все подальше життя!